Pamiątki, gifty,

Awatar użytkownika
Krecik
_
_
Posty: 4286
Rejestracja: 6 gru 2009, o 21:16
Lokalizacja: stary kontynent
Been thanked: 1 time

Re: Pamiątki, gifty,

Post autor: Krecik »

Macieja propozycja słuszną wydaje się być. Członków "założycieli" powinno być kilkunastu- kilkudziesięciu max., chodzi o sprawne i szybsze podejmowanie decyzji w mniejszym gronie.
Nie wiem czy takie rozwiązanie egzystuje ale może też być jakaś inna kategoria osób stowarzyszonych których obecność nie będzie niezbędna przy podejmowaniu decyzji (jak ktoś ma np. 1000 km do Poznania).
Taki "gorszy sort" :roll: - żartuję.

Samo uczestnictwo w forum to trochę mało, jest tu sporo nieaktywnych userów, nawet bez potwierdzonego ID.
Viribus unitis !
Awatar użytkownika
kruszyna
Administrator
Posty: 5074
Rejestracja: 3 gru 2009, o 07:46
Lokalizacja: Wolsztyn

Re: Pamiątki, gifty,

Post autor: kruszyna »

Panowie rozumiem wasze uwagi,ale nie było i nadal nie nie ma żadnych innych propozycji konkretnych. Spotkajmy się w kilkunastu stwórzmy zarząd, wybierzmy funkcyjnych czy odpowiedzialnych ,ustalmy zakresy obowiązków i celów, przygotujmy zasady przyjmowania dalszych członków. Forum to jedno, KP to całkiem inny twór, taka platforma spotkań. OK ! Nadal czekam na jakieś konkrety :) .
pozdrawiam
Piotr-kruszyna
krzyś
_
_
Posty: 2042
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 18:57
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pamiątki, gifty,

Post autor: krzyś »

Czy mogę się wtrącić?

Ja osobiście mam jakąś niechęć do wszelkich formalnych stowarzyszeń więc .... sami rozumiecie.

A mam pytanie. Czy ktoś wie jakie są koszty utrzymywania stowarzyszenia?
Gdybyśmy przegrali tę wojnę .... to byśmy już dawno żyli w bogatym kraju i jeździli po autostradach.
Awatar użytkownika
kruszyna
Administrator
Posty: 5074
Rejestracja: 3 gru 2009, o 07:46
Lokalizacja: Wolsztyn

Re: Pamiątki, gifty,

Post autor: kruszyna »

krzyś pisze:Czy mogę się wtrącić?

Ja osobiście mam jakąś niechęć do wszelkich formalnych stowarzyszeń więc .... sami rozumiecie.

A mam pytanie. Czy ktoś wie jakie są koszty utrzymywania stowarzyszenia?
To zależy co rozumieć pod pojęciem koszty? Czy koszty członka (składka roczna,wysokość w zależności od ustaleń) czy koszty funkcjonowania stowarzyszenia bo wtedy są zależne od działań i kosztów np. koszty księgowości.
pozdrawiam
kruszyna
Awatar użytkownika
f35jsf
Posty: 1876
Rejestracja: 22 lis 2009, o 20:56
Lokalizacja: świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Pamiątki, gifty,

Post autor: f35jsf »

kruszyna pisze:Panowie rozumiem wasze uwagi,ale nie było i nadal nie nie ma żadnych innych propozycji konkretnych. Spotkajmy się w kilkunastu stwórzmy zarząd, wybierzmy funkcyjnych czy odpowiedzialnych ,ustalmy zakresy obowiązków i celów, przygotujmy zasady przyjmowania dalszych członków. Forum to jedno, KP to całkiem inny twór, taka platforma spotkań. OK ! Nadal czekam na jakieś konkrety :) .
pozdrawiam
Piotr-kruszyna

Hmm a nie można wstępnie tego na forum zrobić??
Porozmawiać kto może, kto by chciał, kogo widzimy, kto się czuje?? Tak, żeby 3 spotkanie, jak napisał Maciek nie skończyło się jak dwa poprzednie.
A w ogóle po tych dwóch spotkaniach ustalone zostały jakieś konkrety??
Poszukuję zdjęć 16 i 17 dywizji pancernej z 1944-45.
krzyś
_
_
Posty: 2042
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 18:57
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pamiątki, gifty,

Post autor: krzyś »

Chodzi mi o koszty funkcjonowania stowarzyszenia. Księgowość, pewnie rachunek bankowy, ..... stałe miesięczne lub roczne.
Gdybyśmy przegrali tę wojnę .... to byśmy już dawno żyli w bogatym kraju i jeździli po autostradach.
Awatar użytkownika
kruszyna
Administrator
Posty: 5074
Rejestracja: 3 gru 2009, o 07:46
Lokalizacja: Wolsztyn

Re: Pamiątki, gifty,

Post autor: kruszyna »

krzyś pisze:Chodzi mi o koszty funkcjonowania stowarzyszenia. Księgowość, pewnie rachunek bankowy, ..... stałe miesięczne lub roczne.
Wszystko zależy od wyborów, dobrze wybranego konta i dobrej umowy z firmą księgową lub prowadzenia rachunkowości samemu (więcej pracy "pro publico bono"). Myślę że miesięcznie przy dobrych układach to sprawa kilkudziesięciu do stu złotych.
pozdrawiam
kruszyna
Awatar użytkownika
Yard
.
.
Posty: 5231
Rejestracja: 30 gru 2009, o 18:03
Lokalizacja: Poznań&Kościan

Re: Pamiątki, gifty,

Post autor: Yard »

Zamówiłem takie smycze.
Załączniki
muzeum broni pancernej smycz 20mm (1).jpg
stangret
Posty: 1179
Rejestracja: 6 gru 2009, o 19:55
Lokalizacja: Wielka Brytwanna, Londek Zdroj

Re: Pamiątki, gifty,

Post autor: stangret »

Zainteresowany przygarnięciem kilku sztuk. Ile ?
Awatar użytkownika
Pancerny
Posty: 510
Rejestracja: 11 mar 2015, o 18:32

Re: Pamiątki, gifty,

Post autor: Pancerny »

Też się piszę na smyczkę. Proszę o więcej informacji.
ODPOWIEDZ