Pamiątki, gifty,

Awatar użytkownika
Yard
.
.
Posty: 5231
Rejestracja: 30 gru 2009, o 18:03
Lokalizacja: Poznań&Kościan

Pamiątki, gifty,

Post autor: Yard »

Jadąc do Włoch zabraliśmy kilka giftów dla przyjaciół.
Ale nie mieliśmy nic "sygnowanego" "Koło Przyjaciół Muzeum Broni Panc."
Nasz błąd.
Np. w Hotelu La Pace otrzymaliśmy czapeczki z nadrukiem [ dostaliśmy te "gorsze" te lepsze patrolówki z nadrukiem 14 euro] oraz po butli wina "Gustaw Wine" [Nikita może fotkę zrobić.]
Czekam na propozycje i ew, sponsorów. :twisted:
I tak, ekipa która udaje się gdzieś z wizytą jako przedstawiciele KP MBPanc. otrzyma od np. Kruszyny kilka pamiątek dla przyjaciół.
[smycze już się skończyły]
Ostatnio zmieniony 22 mar 2017, o 17:46 przez Yard, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
NIKITA
Posty: 1761
Rejestracja: 28 sty 2010, o 18:31

Re: Pamiątki, gifty,

Post autor: NIKITA »

Musimy sie wziąść za to sami na sila i kustosza nie ma co liczyć ; mają większe rzeczy na głowie ;)
Naszywki.
Koszulki.
Smycze.
Proponuje zrobić wszystkiego po 50 sztuk na początek . Yard Ty masz juz wprawe w robieniu takich rzeczy może byś zrobił zwiad co i jak i jakie koszty , robimy zrzutke i po wszystkim .
Butelka wina od Pina z Cassino
Załączniki
image.jpg
image.jpg (153.52 KiB) Przejrzano 287 razy
Awatar użytkownika
Yard
.
.
Posty: 5231
Rejestracja: 30 gru 2009, o 18:03
Lokalizacja: Poznań&Kościan

Re: Pamiątki, gifty,

Post autor: Yard »

:lol:
Jeszcze tego nie piliśmy 8-)
Firmowe hotelu La Pace
Cena w hotelu 12 lub 14 euro
[my dostaliśmy gratis]
stangret
Posty: 1179
Rejestracja: 6 gru 2009, o 19:55
Lokalizacja: Wielka Brytwanna, Londek Zdroj

Re: Pamiątki, gifty,

Post autor: stangret »

Znaczy sie taki miejscowy "Mamrot" :lol:
Awatar użytkownika
Yard
.
.
Posty: 5231
Rejestracja: 30 gru 2009, o 18:03
Lokalizacja: Poznań&Kościan

Re: Pamiątki, gifty,

Post autor: Yard »

Miejscowy "Mamrot" to 1,8 euro za kartonik 1L
Lub w plastikowych bańkach -kwasior czerwony ok.6 euro, 5L
Jarosław Siciarz
Posty: 520
Rejestracja: 4 cze 2011, o 17:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Pamiątki, gifty,

Post autor: Jarosław Siciarz »

I tu, moi drodzy przyjaciele, powraca temat stowarzyszenia.....Musimy się w końcu zebrać, obgadać sprawy i ustanowić "Stowarzyszenie: Koło Przyjaciół Muzeum Broni Pancernej" Wspólnie uzgodnić zarząd, skarbnika, osobę odpowiedzialną za kontakty z mediami... Dopóki nie będziemy formalną organizacją, dopóty nie będziemy traktowani poważnie przez poważne instytucje i siłą rzeczy... "wyżej dupy nie podskoczymy".... Musimy niestety się sformalizować chcąc zrobić coś więcej, Mi w firmie powiedziano jasno i wprost: " Jaką KP.S.A. ma gwarancję, że przelewając kasę na konto M. B...... te pieniądze będą wykorzystane do celów o których rozmawiamy?" Moim zdaniem formalizacja jest nam niezbędna by potencjalni "dobrodzieje" widzieli, że wsparcie przelewają na konto stowarzyszenia/ fundacji a nie osoby prywatnej. Na potrzeby giftów itd... powinniśmy ustanowić opłaty członkowskie. Wiem, nie każdemu się to spodoba, ale pozwoli ( przynajmniej w części )odsiać ziarno.... To nam pozwoli zgromadzić pewien budżet o przeznaczeniu którego będziemy gremialnie dyskutować w miarę potrzeb/ okazji na aukcjach itd... Centralny budżet pozwoli nam jednocześnie w jasny sposób przekazać wszystkim członkom informację ile wydaliśmy na koszulki, naszywki, smycze czy rolki do Pz.III itd... Na koniec Prośba do Was wszystkich, którym MBP jest na tyle bliskie byście chcieli poświęcić troszkę prywatnego czasu i możliwości, abyście się wypowiedzieli w tym temacie. Jakie są Wasze oczekiwania, co Wy byście chcieli zmienić w naszej działalności, co zostawić tak jak jest. Każda Wasza opinia będzie niezwykle cenna i pozwoli wypracować wspólnie "złoty środek" od którego zaczniemy budować coś dalej.
Pozdrawiam Was serdecznie i liczę na Wasze opinie
Jarek
Awatar użytkownika
f35jsf
Posty: 1876
Rejestracja: 22 lis 2009, o 20:56
Lokalizacja: świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Pamiątki, gifty,

Post autor: f35jsf »

Ja cały czas czekam na Stowarzyszenie. Tylko chyba trzeba poczekać na sformalizowanie się Muzeum - niestety. Tak będziemy tkwili w próżni...
Poszukuję zdjęć 16 i 17 dywizji pancernej z 1944-45.
Awatar użytkownika
sil3nt
kpmbp
kpmbp
Posty: 18442
Rejestracja: 17 lis 2009, o 20:17
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Pamiątki, gifty,

Post autor: sil3nt »

Stowarzyszenie:
2 razy podchodziłem do tematu - 2 razy poległem. Przygotowany jest Status, były 2 zebrania założycielskie, ale nie dałem rady z papierami do sądu. Boję się też, że przy obecnej mojej pracy nie dam rady z rocznymi sprawozdaniami, rozliczeniami ect ...
Żeby nie blokować tematu, chętnie oddam pałeczkę - kto chętny, żeby to pociągnąć ?
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój"
Awatar użytkownika
NIKITA
Posty: 1761
Rejestracja: 28 sty 2010, o 18:31

Re: Pamiątki, gifty,

Post autor: NIKITA »

sil3nt pisze:były 2 zebrania założycielskie
Ciekawe rzeczy piszesz , czyli kto na nich był ?
Niedługo zobaczysz jak szybko można zalegalizować Stowarzyszenie to jest góra 3 miesiące ( uwzgledniam z przebojami bo też myśleliśmy że to będzie pestka ) :P
Ale pamietaj sil3nt trzeba mocno chcieć :P Wy straciliscie dwa lata od udostępnienia statutu KPMBP tu na forum wiec coś mi sie wydaję że nie chodzi o chęci tylko o coś innego !!!
Awatar użytkownika
Krecik
_
_
Posty: 4286
Rejestracja: 6 gru 2009, o 21:16
Lokalizacja: stary kontynent
Been thanked: 1 time

Re: Pamiątki, gifty,

Post autor: Krecik »

W zaistniałej sytuacji potrzebne są osoby które mają już doświadczenie w kwestiach założycielskich, prawnych i członkowskich w zarządzie stowarzyszeń. Niestety ze swojej strony pomocy w tych kwestiach nie jestem w stanie zaoferować.
A może lepiej skorzystać z usług wykwalifikowanych radców prawnych aby ustrzec się od przykrych niespodzianek ?

Rzeczywiście od kiedy sfinalizowane są sprawy prawne z utworzeniem oddziału MWP droga jest otwarta i zegar już tyka. A stowarzyszenie mogło by już działać z powodzeniem jeszcze przed oficjalnym otwarciem w 2019.
Viribus unitis !
ODPOWIEDZ